massage für frauen

vyžaduje více něžnosti, dlouhou masáž, hlazení a uvolnění celého těla, neboť sexuální orgány ženy, jsou hluboko v těle a touží po pomalém, jemném a láskyplném přístupu. Prožijte si také tento nádherně smyslný tantrický rituál uctění a díky masáži zjistěte, co vám dělá dobře. Na přání lze vložit nebo naopak vynechat intimní masáž. Můžeme též doporučit zkusit napoprvé tantrický rituál a pak tantrickou masáž.

Masáž začíná rituálem, pokračuje masáží a hlazením různými hebkými předměty, poté olejová masáž teplým přírodním vonným olejem z obou stran těla. V samotném závěru se též maséři/ky věnují masáží vnější a vnitřní oblasti joni a pánevního dna. Pokud masér(ka) nevycítí „otevření jóni“ (dokonalé uvolnění), pak masáž končí pouze položením ruky na podbřišek a je možno pokračovat při další návštěvě. Po masáží většinou vždy následuje celkové uvolnění a odplavení stresu a napětí.

Tantrická masáž u žen má i léčivý charakter a pomáhá např.: bolestivost při styku, nemožností dosáhnout orgasmu, problémy s vaječníky, dělohou, pochvou a i dalšími problémy, ale zároveň může též přispět k rozvoji sexuality a zvýšení sexuálního prožitku se svým partnerem.

Pro ženy, kterým by byla tato masáž příjemnější od stejného pohlaví si jí mohou u nás také dopřát od velice příjemných, pohledných a něžných slečen masérek (Šárka a Ivetka), které mají pozitivní vztah k ženám a její masáže jsou velice chváleny a vyhledávány od našich klientek.

Hledáte: masáž, masáže, tantra, tantra masáž, tantrická masáž, tantrické masáže, tantra masáže pro muže, tantra masáže pro ženy, tantrické masáže pro páry, tantra kurzy, tantra masáže v Praze, tantra masáže Praha 4, masérky, maséři, relaxace a odpočinek