massage kurs

po přivítání klienta(ky) následuje úvodní rozhovor s posezením u čaje (v letním období u chlazené nápoje), kde máte prostor vyjádřit svá přání, případné obavy a masér(ka) Vás seznámí s průběhem tantrické masáže.

Masáž probíhá v příjemném prostředí při relaxační hudbě, světle svíček, solných lamp a prostorem se prolínají vůně vonných éterických olejů nebo tyčinek.

Samotná tantra masáž začíná úvodním rituálem ve stoje (sedě), kdy se žena (Shakti) přibližuje k muži (Shiva) nebo naopak a snaží se energeticky i fyzicky na sebe naladit. Pomocí masážních technik, rozdýcháváním o odblokováním energie se masér/ka pokouší klienta/ku, co nejvíce uvolnit a připravit na následnou masáž. Dochází k odkládání rituálního šátků (Sárong a Lunghi, v případě stydlivějších jedinců lze po domluvě ponechat) a masírovaná osoba uléhá na pohodlný masážní futon nebo lehátko.

V průběhu vlastní masáže se nejprve prohněte a uvolní celé tělo teplými žínkami namáčenými v aroma lázni, pak následuje lehká jemná část masáže ovíváním než je tělo dokonale osušeno, hlazením šátky, kožešinkami a peřím. Pokračuje se smyslnou a vzrušující masáží vlažným aroma olejem včetně genitálií (Lingamu-Joni). Tato závěrečná masáž se může na přání vložit nebo vynechat. Probouzená sexuální energie je rozváděna po těle. Vzrušení, rozkoš energie nejsou prožívány pouze v genitáliích, ale celotělně. Orgasmus, stejně jako jeho absence jsou vítány – nejste vystaveni žádnému tlaku očekávání a pokud budete toužit po kouzle a hloubce vnitřního orgasmu (Big drow) můžete jej zažít. Masérka Vás při něm povede jak správně dýchat, soustředit se na sebe a vychutnávat si tyto nádherné okamžiky radosti a uvolnění.....

Při tantře pro páry vás mohou opečovávat dvě masérky nebo masér a masérka v jedné místnosti či dvou oddělených. Společný prožitek tantra masáže může být jedinečný a hluboký. Krásný rituál pro páry, které chtějí zpestřit svou sexualitu a dát jí novou energii.

Tantrický rituál:

Tantrický rituál je ochutnávka tantrické masáže. Jedná se klasickou masážní sestavu bez závěrečné masáže Joni nebo Lingamu. Skládá se tedy z úvodního rituálu, masáže horkými žínkami, jemného vysušení pokožky ovíváním, hlazení pírky a kožešinkou, jemné olejové relaxační masáže proložené masáží s použitím lávových kamenů. U delší masáže je pak možno zařadit masáž rukou, chodidel a antistresové masáže hlavy a obličeje.

Tantrická masáž:

-antistres: (složení stejné jako u tantra masáže s tím, že se masérka více věnuje technikám k odstranění napětí- stresu a to především masáží hlavy a obličeje)

-speciál: (masérka na přáni může masážní sestavu upravit podle přání klienta a vložit i jiné masážní techniky, které ovládá)

-havajská: (kombinace havajské a tantra masáže s použitím lávových kamenů)

(u této všech tantra masáží je samozřemostí sprcha, čisté ručníky, župan, sárong, nealko nápoje)

Královská tantrická masáž (vrchol tantrické masáže) 2,5hod.:

složení masážního balíčku je podobné jako u klasických tantra masáží. Součástí je však také koupel (možno i infra-sauna) v přítomnosti masérky, která Vás omývá. Navíc jsou zde ještě vloženy další masáže - antistresová, lávové kameny atd.., na vyžádáni masáž prostaty (neprovádí všechny masérky) a závěrečná relaxace). Dále nealkohol. nápoje, šampus a drobné občerstvení)+možný rozvoz po Praze.

Rozmazlovací balíček pro muže nebo ženy s *(hvězdíčkou:-) 2,5hod:

je to indická masáž Shakti, která hýčká muže po všech stránkách a její obsah je tvořen dle vzoru indické mytologické pohádky o Shivovi (bohyně se stará o svého prince). Stantě se jíím i vy v průběhu této dvou a půl hodinové masáže. Skládá se z aroma koupele (za přitomnost masérky/ra, která Vás omývá), seznamovacího rituálu, prohnětávací masáží teplými ručníčky, hlazení a ovívání peříčky a kožešinky, antistres. masáž hlavy a obličeje, olejová masáž celého těla teplým afrodiziakálním nebo neparfem. olejem, masáž lingamu s tajemstvím 25 kouzelných hmatů, možnost Big draw ( vnitř. org.), závěrečné ukončení a relaxace. Masáže provádí masérky podle Vašeho výběru.

Na přání lze ve stejné ceně v délce 90 min. provést tuto masáž za přítomnosti dvou masérek.

Čtvrtá dimenze tantrické masáže v délce 4 hod.:

- je obdobou královské masáže a rozmazlovacího balíčku. Při tomto masážním balíčku se pro klienty uzavírá celé masážní patro, které mají jen pro sebe. Součásti je koupel, použiti sauny, harmonizačního přístroje Bodywave a možná relaxace při antistresovém světle napodobující sluneční svit.. Dále alkohol a nelkohol. nápoje dle výběru, drobné občerstvení + možný rozvoz po Praze a okolí.

Masáž prostaty a rozety:

velmi příjemná a zárovneň léčebná masáž (pouze ve spojení s tantrickou masáží).

Hledáte: masáž, masáže, tantra, tantra masáž, tantrická masáž, tantrické masáže, tantra masáže pro muže, tantra masáže pro ženy, tantrické masáže pro páry, tantra kurzy, tantra masáže v Praze, tantra masáže Praha 4, masérky, maséři, relaxace a odpočinek