Druhy tantrických masáží

 

Tantrický rituál

Tantrický rituál je ochutnávka tantrické masáže. Jedná se o klasickou masážní sestavu bez závěrečné masáže Joni nebo Lingamu. Skládá se tedy z úvodního rituálu, masáže horkými žínkami,  jemného vysušení pokožky, ovíváním, hlazením pírky a kožešinkou, jemné olejové relaxační masáže. U delších masáží je možné zapojit masáž rukou, chodidel a antistresové masáže hlavy a obličeje.

 

Tantra masáž klasická

Na Tantrickou masáž si nemusíte nic brát. Před samotnou masáží je Vám nabídnuta možnost osprchování. Následuje úvodní seznamovací rozhovor, který slouží ke vzájemnému poznání. Při tomto rozhovoru Vám zároveň masérka upřesní průběh masáže, popřípadě Vám ráda odpoví na Vaše dotazy a je zpříjemněn popíjením lahodného čaje. Po této době a vzájemné domluvě se přistoupí k masáži. Masáž se provádí na měkké matraci(futonu) na zemi nebo masážním lehátku bez oděvů pouze v dlouhém šátku zvaném sarong(lungi) uvázaném okolo těla. Tantrický rituál začíná ve stoje, kde na krátký čas spojíme ruce a sladíme se vzájemným pohledem do očí. Dále pokračuje energetickými a masážnímu tahy,kterými se navozuje příjemná a uvolňující atmosféra.  Po úvodním rituálu provedeném ve stoje odkládá přijímající i dávající šátek. Přijímající ulehá na břicho a je přikryt svým šátkem. Dávající, tedy masérka, je plně naladěn na přijímajícího a s velkým citem volí takové Tantrické techniky, aby navodil maximálnímu uvolnění a relaxaci. Začíná se různými technikami hlazení či masáže přes šátek. Po následném, velmi jemném odhalení přijímajícího, nastupuje část prohřívací. Za pomoci teplých ručníků, které se přikládají postupně na celé tělo, dochází k prohřátí celého těla, postupnému zklidňování celého organizmu a uvolnění svalového napětí. Technika hlazení peříčky, kožešinou, jemnými šátky a podobně napomáhá k prohloubení relaxace celého prožitku. Následuje hlavní olejová část, kde se s velkou citlivostí masíruje postupně celé tělo. Obdobný postup je i po otočení na záda. Konec masáže je vždy intuitivně vycítěn masérkou. Po ukončení masáže je možno dále setrvat v klidu a nechat uvolněnou energii proudit podle svých potřeb. V této fázi je možný i závěrečný rozhovor pro sdělení zážitku, popřípadě vysvětlení pocitů prožitých při masáži. Po ukončení Tantrické masáže se můžete znovu osprchovat nebo nechat olej dále působit. Celá tantrická masáž probíhá v přítmí svíček, při jemných tónech hluboko zasahující hudby.

 

Tantra antistresová

Odložte starosti všedních dní a pojďte se uvolnit do naší oázy klidu. Při tantře antistres zažijete krásné uvolnění a odplavení stresu z Vašeho těla. Do tantrické masáže je zahrnuta i příjemná indická masáž hlavy, u které se zaměříme na Vaši bolavou šíji, budeme pokračovat přes temeno hlavy až ke spánkům a zakončíme tuto masáž jemnou masáží intimních partií. Esenciální aroma oleje podle Vašeho výběru provoní místnost a navodí pocit příjemné atmosféry. Je vhodná pro přetížené podnikatele a pro klienty, co potřebují více uvolnění  v místech, kde se uvolňuje psychické napětí a stres. Je tu i možnost masáže při světlu happy life, které má účinky jako sluneční paprsky a uvolňuje tak endorfiny.

 

Tantra havajská

Úžasná a jedinečná kombinace tantra masáže s vybranými prvky relaxační havajské masáže Lomi Lomi. Jako při klasické tantrické masáži začínáme rituálem, teplé žínky a masáž horkým olejem s prvky havajské masáže. Havajská masáž je velmi příjemná, plynulá, jemná i hluboká zároveň. Při masáži se používá celé předloktí. Rytmus masáží je střídavý a má napodobovat havajské moře. Zážitek je zveličen exotickou vůní masážních olejů. Nejpoužívanějším je samozdřejmě kokosový olej. Velice líbivá a masážně obohacující procedura, která nevynechá žádný kousek Vašeho těla. Masérka má na sobě pouze havajskou sukénku a věneček.

 

Tantra masáž - hot body

Masáž obsahuje:

Prohřívací sestava (velmi vhodná v zimním období),která obsahuje: úvodní krátké posezení u občerstvení s masérkou a seznámení se s průbehem celé procedury. Relaxační koupel dle nabídky nebo pobyt v infrasauně. Tantrickou masáž s použitím lávových kamenů a velice příjemnou masáž teplým olejem z masážní svíčky (vhodná a účinná terapie při problémech a bolestech zad, šíje a beder), antistresovou masáž hlavy. Během celé masáže lze na vyžádání prohřívat chodidla speciální infračervenou lampou, která příznivě působí na všechny reflexní zóny. Tantrickou intimní masáž a při závěrečné relaxace je možné využít zdravé světlo nahrazující sluneční svit, který nám v jarním období schází (dochází při něm k uvolnění serotoninu a zlepšení psychické odolnosti člověka proti stresu a napětí). Sprcha na konci masáže.

 

Tantra masáž - intimity

Tantrické masáže mohou mít mnoho tváří a tato jemná a láskyplná tantra masáž intimity je jedna z nich. Nechte se unášet hravými a léčivými doteky a poznejte novou dimenzi láskyplného přijetí a rozkoše. Tato masáž je určena výhradně pro pány, kteří mají přespříliš sexuální energie a nevydrží ten nádherný pocit extáze až do konce, tudíž se masáž lingamu provádí dvakrát nebo se spojí s masáží prostaty. Po domluvě s klientem se masáž dá kombinovat i s velmi jemnou, léčivou a příjemnou masáží prostaty.

 

Tantra masáž - body touch

Všechno u nás je krásné, milé, uvolňující a příjemné... ale kdo chce zažít opravdu něco zvláštního, silně vzrušujícího a nabíjejícího, jednoznačně doporučuji... vyzkoušejte u nás masáž body touch

Body touch je jednoznačně nejsilnější, nejvyhledávanější a nejoblíbenější masáž, kterou lze v rámci tantrické masáže nabídnout. Kloubí v sobě erotickou něžnost, citlivost a krásu nahého ženského těla, ale zároveň je hluboce uvolňující a obsahuje relaxační prvky, které otvírají tělo i ducha. Klade větší důraz na dynamiku, vzrušení a sexuální napětí. 

Během masáže odkládá masérka šátek a používá k masáži nejen ruce, ale i celé své tělo. Je to nejsilnější a nejintimnější pocit, jaký můžete při přijímání tantrické masáže poznat. Pocítíte obrovské navýšení energie v těle, přecházející do báječného a blahodárného stavu úplné harmonie a blaženosti. Zákazník a masérka jsou si rovni svou nahotou v extatickém prožitku body touch masáže jako Adam a Eva z RÁJE... Nebudete chtít odejít.:-) Po masáži doporučujeme ve Vašem zájmu klidový režim, účinky masáže mohou přetrvat i delší dobu.

 

Ne - spoutaná tantra masáž

Tato masáž je u nás jedna z nejnovějších. Představte si ten pocit, kdy máte ruce svázané a nemůžete si dělat co se Vám zlíbí. V tuto chvíli má masérka plnou moc nad Vaším tělem. Dále máte zavázané oči, a tak netušíte co Vás dále čeká. Jako u klasické tantry se zde opakují její masážní prvky, ale je tu jeden navíc a to masáž bičíkem nebo provazem a jemná ruka masérky, která Vám bude poskytovat přítlaky, jaké si jen budete přát.

 

Královská welness tantra masáž

Našim milým klientům jsme připravili úžasnou KRÁLOVSKOU MASÁŽ plnou hýčkání, odreagování a relaxace. Přivítají Vás naše krásné masérky s občerstvením a po úvodním popovídání připraví aroma koupel plnou vzrušujících vůní, které pohladí Vaše smysly. Masérka Vám při ní (v případě přání) bude umývat záda a povídat si s Vámi. Pokud by se někdo raději prohřál v infrasauně, tak je to samozřejmě možné. Máme v ní připravený speciální medík, kterým když potřeme hrudník, tak Vám krásně uvolní dutiny, provoní a detoxikuje. Tato delší relaxace je úžasná nejen pro klienty, kteří nespěchají a chtějí se nejdříve s masérkou seznámit a blíže ji poznat, ale zároveň i pro ty, co touží po klidném, neopakovatelném a svůdném zážitku... Kdo by se jednou v životě nechtěl cítit jako král :). Po úvodní společné relaxaci (koupeli nebo infrasauně) se už můžete nechat plně hýčkat dotyky a hlazením při samotné masáži, která pohladí na těle i na duši, ale i dokonale uvolní všechny namožené svaly. Masérka Vás bude prohřívat, masírovat, lechtat, škrábat použije lávové kameny a pohraje si i s Vašimi vlasy. V této dlouhé a smyslné masáži zapojuje masérka různé techniky masáží dle Vašich přání. Na závěr této krásné sestavy je zahrnuta delší masáž lingamu nebo joni, která Vás přivede do úplného blaha a uvolnění.

 

Tantrická masáž čtyřruční

Tato masáž je pro ty, kterým nestačí dotyky jedné masérky a rádi se obklopují krásnými ženami. Při masáži se Vás bude po celou dobu někdo dotýkat a hladit Vás a pocítíte nárust energie rychleji a budete plni vzrušení a uvolnění. Masérky Vás budou hladit, hýčkat a hrát si s Vaším tělem i s Vašimi smysly a Vy se můžete nechat unášet a masáž si plně užívat. I do čtyřruční tantrické masáže se dá zapojit body touch masáž, při které se budete blahem rozpouštět a budete nabytí energií na několik dní. Pro ty, kterým by nestačily tyto masáže, lze domluvit i šestiruční masáž, ale to už se Vám vůbec nebude chtít odejít a zblázníte se rozkoší.

 

Tantrická masáž párová

Je určena dvojicím, které si přejí zpestřit a obohatit svou vzájemnou sexualitu, splnit si tajná přání nebo jen strávit příjemné chvíle relaxace ve dvou. Masáž se provádí v prostorné a přesto útulné místnosti, kde je pár masírován vedle sebe každý svou masérkou nebo masérem. Lze i odděleně.
Je možno si zvolit buď smíšenou dvojici (masér a masérka), nebo dvě masérky. Tantru ženám provádí Iveta, Petra, Karolína a naši maséři Jakub a Jirka.
K masážím Body Touch, Tantra 90 minut a delším Vám bude nabídnuta zdarma relaxace po masáži s možností využití sauny a bylinné koupele v délce 30 minut.

 

Masáž prostaty nebo rozety

(pouze ve spojení s tantra masáží)

 

 Masáže u vás

Pro naše stálé klienty nebo páry nabízíme též možnost nechat se namasírovat v pohodlném prostředí svého domova nebo hotelu. Takto provádíme masáže čtyřruční nebo párové (vždy ve dvou masérkách). Cena dojezdu je 800 Kč. 

Dále je možnost za Vámi dorazit na různé společenské akce (např. golf, narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou) a nechat si Vaši událost zpestřit příjemnou tantrickou masáží. Akci je možno objednat i mimo Prahu. Při větší objednávce je dojezd zdarma.

Na akce pro firmy je možné vystavit fakturu či daňový doklad.

Jiné služby než masáže neposkytujeme.