Kurzy tantrických masáží

Naučte se i Vy jedinečnému umění tantrické masáže! Osvojíte si schopnost jemné práce s tělem, energií a dotyky, které Vám i Vašim blízkým pomohou uvědomit si hlubší dimenze podstaty svých těl.

Co darujete:

možnost proniknout do tajů energetické podstaty vlastního těla a probuzení přirozené sexuality. Tantra masáž je sledem technik, které účastníkům kurzu umožní plně se uvolnit a rozproudit svou energii v těle. Dotýká se nejen těla, ale i duše. Vzniká při ní pozorný a laskavý kontakt mezi přijímajícím a dávajícím. Tantrická masáž hluboce uvolňuje a vytváří energetickou hladinu, při které jsme schopni naplno cítit a prožívat lásku, potěšení i extázi.

Výuka masáží obsahuje trochu teorie, avšak z větší části je praktická. Přiveďte k nám svou partnerku, partnera či blízkou osobu a masáž bude demonstrována na ní. Pokud neznáte nikoho, kdo by měl dostatek odvahy, domluvíme se spolu na jiné možnosti. Vše se bude odehrávat v pomalém tempu a s respektem k limitům Vaší partnerky či partnera. Výuka trvá minimálně tři hodiny, ale pokud budete chtít své dovednosti ještě více prohloubit, je možné ji rozdělit do 1-3 samostatných bloků po 4hodinách, což je daleko intenzivnější. Je samozřejmě výhodou, pokud máte s masáží již nějaké zkušenosti, ale k absolvování výuky to není podmínkou.

Výuka složená ze třech bloků: během prvního setkání si společně dáme šálek čaje, kávy nebo sklenici džusu a mezitím si promluvíme o tom, co výuka obsahuje a co se očekává od dávajícího a přijímajícího. Potom začne samotná masáž, kdy budete namasírováni. Masírovaná osoba je nahá. Zatímco vy a masér či masérka budete mít na sobě indický šátek sarong, který můžete mít ovázaný nad prsama, kolem pasu a nebo můžete být též nazí. Po vlastní masáži a relaxaci Vám lektor vysvětlí, ukáže techniky a postup masáže. Vy je pak následně budete opakovat. Nakonec si všichni společně promluvíme o prožité zkušenosti a lektor Vám odpoví na případné dotazy. V těchto třech blocích se naučíte masírovat sebe navzájem – tedy masáž pro Váší partnerku a masáž pro Vašeho partnera. Na prvním setkání se pracuje pouze s masáží těla . Na druhém setkání se masáž opakuje a a masér či masérka Vám předvede masáž joni nebo lingamu (přirození) a vy si to poté zkusíte sami. Na třetím setkání budete mít příležitost sami ukázat, co jste se naučili. Masér nebo masérka Vám pomohou a poradí, ale budou tentokrát více v pozadí.

Výuka v jednom celistvém bloku:

během tohoto jednoho setkání si společně dáme malé občerstvení a mezitím si promluvíme o tom, co výuka obsahuje a co se očekává od dávajícího a přijímajícího. Potom začne samotná masáž. Masírovaná osoba je nahá, zatímco vy a masér či masérka na sobě budete mít indický šátek sarong, který můžete mít ovázaný nad prsama, kolem pasu a nebo můžete být též nazí... Lektor Vám vysvětlí a ukáže techniky masáže. Bude provádět masáž na Vašem partnerovi. Následně si celou masáž ještě jednou společně s lektorem zopakujete. Masírovat se bude celé tělo včetně pohlaví (joni-lingam). Nakonec si všichni společně promluvíme o prožité zkušenosti a lektor vám zodpoví případné dotazy. Jedno setkání je spíše ukázkovou lekcí, kde se naučíte základům a můžete je doma se svými partnery praktikovat. V tomto bloku se naučíte masírovat jednoho ze svých partnerů.

Počet účastníků: kurzy jsou určeny párům i jednotlivcům, kteří chtějí rozvíjet svou sexualitu. V obou případech se seznámíte s návody, jak učení ve skupině využít ve prospěch svého partnerství a současně rozvoje vlastní osobnosti. Pokud bude chtít výuku jednotlivec, tak je cena stejná a figuranta zajistíme.

Co Vám kurz přinese:

nejenže se naučíte základním technikám a principům tantrické masáže. Po absolvování kurzu budete také schopni úplně nového prožívání sexuálního vzrušení a to prostřednictvím Vašeho těla, srdce i duše. Orgasmická energie je jiným výrazem pro spontánní životní radost, která nachází vyjádření v tanci, smíchu, oslavě a lásce, a která může vést k širšímu poli extáze. Kromě genitálního spojení objevíte mnoho dalších možností, jak pociťovat sexuální energii, která v nás dříme a jak být intimní se svým partnerem nebo partnerkou. My všichni můžeme objevit toto původní „ano“ životu, do kterého jsme se narodili.

Něco navíc pro relaxaci a občerstvení ke každému kurzu:

pro účastníky kurzu je připravena aroma koupel, použití infrasauny, relaxace u slunečního simulátoru nebo využití masážního lehátka Bodywave, na kterém lze nastavit libovolný program tónové masáže zvukovou vlnou. Jde o vysoce účinná metodu ke zlepšení zdraví a získání psychické rovnováhy. K občerstvení je možno volit v ceně celého programu sekt s jahodami, mnoho druhů čajů, pět druhů lahodné kávy, nealko nápoje, spoustu dobrot např. sušené ovoce, mandle, oříšky, slané cracry a čokoládové pochoutky. Pro dámy je připravena kytice květin na uvítanou. Pro pány je též připraveno překvapení, bez kterého se neobejde žádný tantrický masér při masáži. Na památku Vám vystavíme symbolický certifikát dle vašeho přání o absolvování tohoto kurzu.

Hledáte: masáž, masáže, tantra, tantra masáž, tantrická masáž, tantrické masáže, tantra masáže pro muže, tantra masáže pro ženy, tantrické masáže pro páry, tantra kurzy, tantra masáže v Praze, tantra masáže Praha 4, masérky, maséři, relaxace a odpočinek