Průběh tantrické masáže

po přivítání klienta(ky) následuje úvodní rozhovor s posezením u čaje (v letním období u chlazené nápoje), kde máte prostor vyjádřit svá přání, případné obavy a masér(ka) Vás seznámí s průběhem tantrické masáže.

Masáž probíhá v příjemném prostředí při relaxační hudbě, světle svíček, solných lamp a prostorem se prolínají vůně vonných éterických olejů nebo tyčinek.

Samotná tantra masáž začíná úvodním rituálem ve stoje (sedě), kdy se žena (Shakti) přibližuje k muži (Shiva) nebo naopak a snaží se energeticky i fyzicky na sebe naladit. Pomocí masážních technik, rozdýcháváním o odblokováním energie se masér/ka pokouší klienta/ku, co nejvíce uvolnit a připravit na následnou masáž. Dochází k odkládání rituálního šátků (Sárong a Lunghi, v případě stydlivějších jedinců lze po domluvě ponechat) a masírovaná osoba uléhá na pohodlný masážní futon nebo lehátko.

V průběhu vlastní masáže se nejprve prohněte a uvolní celé tělo teplými žínkami namáčenými v aroma lázni, pak následuje lehká jemná část masáže ovíváním než je tělo dokonale osušeno, hlazením šátky, kožešinkami a peřím. Pokračuje se smyslnou a vzrušující masáží vlažným aroma olejem včetně genitálií (Lingamu-Joni). Tato závěrečná masáž se může na přání vložit nebo vynechat. Probouzená sexuální energie je rozváděna po těle. Vzrušení, rozkoš energie nejsou prožívány pouze v genitáliích, ale celotělně. Orgasmus, stejně jako jeho absence jsou vítány – nejste vystaveni žádnému tlaku očekávání a pokud budete toužit po kouzle a hloubce vnitřního orgasmu (Big drow) můžete jej zažít. Masérka Vás při něm povede jak správně dýchat, soustředit se na sebe a vychutnávat si tyto nádherné okamžiky radosti a uvolnění.....

Při tantře pro páry vás mohou opečovávat dvě masérky nebo masér a masérka v jedné místnosti či dvou oddělených. Společný prožitek tantra masáže může být jedinečný a hluboký. Krásný rituál pro páry, které chtějí zpestřit svou sexualitu a dát jí novou energii.

 

Tantrický rituál:

Tantrický rituál je ochutnávka tantrické masáže. Jedná se klasickou masážní sestavu bez závěrečné masáže Joni nebo Lingamu. Skládá se tedy z úvodního rituálu, masáže horkými žínkami, jemného vysušení pokožky ovíváním, hlazení pírky a kožešinkou, jemné olejové relaxační masáže proložené masáží s použitím lávových kamenů. U delší masáže je pak možno zařadit masáž rukou, chodidel a antistresové masáže hlavy a obličeje.

 

Tantrická masáž:

(viz. průběh masáže), dále je možné si vybrat:

-antistres tatra: (složení stejné jako u tantra masáže s tím, že se masérka více věnuje technikám k odstranění napětí- stresu a to především masáží hlavy a obličeje)

-zdrvotní tantra: (masérka na přáni může masážní sestavu upravit podle přání klienta a vložit i jiné masážní techniky, které ovládá)

-havajská tantra: (kombinace havajské a tantra masáže s použitím lávových kamenů)

(u těchto všech tantra masáží je samozřejmostí sprcha, čisté ručníky, župan, sárong, nealko nápoje)

Královská tantrická masáž (vrchol tantrické masáže) 2,5hod.: 

Našim milým klientům jsme připravili tuto úžasnou plnou hýčkání, odreagování a relaxace. Přivítají Vás naše krásné masérky s občerstvením, a po úvodním popovídání připraví aroma koupel plnou vzrušujících vůní, které pohladí vaše smysly. Masérka vám při ní (v případě přání) bude umývat záda a povídat si s vámi. Pokud by se někdo raději prohřál v infrasauně, tak je to samozřejmě možné. Máme v ní připravený speciální med, kterým když potřeme hrudník, tak Vám krásně uvolní dutiny, provoní a detoxikuje. Tato delší relaxace je úžasná nejen proklienty, kteří nespěchají a chtějí se nejdříve s masérkou seznámit a blíže ji poznat, ale zároveň i pro ty, co touží po klidném, neopakovatelném a svůdném zážitku.....Kdo by se jednou v životě nechtěl cítit jako král :). Po úvodní společné relaxaci (koupeli nebo infrasauně) se už můžete nechat plně hýčkat dotyky a hlazením při samotné masáži, která pohladí na těle i na duši, ale i dokonale uvolní všechny namožené svaly . Masérka vás bude prohřívat, masírovat, lechtat, škrábat použije lávové kameny a pohraje si i s Vašimi vlasy. V této dlouhé a smysluplné masáži zapojuje masérka různé techniky masáží dle vašich přání. Na závěr této krásné sestavy je zahrnuta delší masáž lingamu nebo joni, která vás přivede do úplného blaha a uvolnění.-- Tuto sestavu nyní bohužel neprovádíme.

 

Tantrická masáž hot body

klasická sestava tantrické masáže s použitím nahřátých lávových kamenů a velice příjemnou masáž teplým olejem z masážní svíčky (vhodná a účinná terapie při problémech, bolestech zad, šíje a beder), antistresovou masáž hlavy, během celé masáže je možnost prohřívání chodidel speciální infračervenou lampou, která příznivě působí na všechny reflexní zóny. Dále též zdravého světla (lampa simulující sluneční svit-působí proti stresu a depresi). Je vhodná nejen při chladném a nepříznivém počasí, ale příznivě působí i při zatuhlých zádech, šíje a celkové únavě. Tuto sestavu aktuálně neprovádíme. Jako náhrada je možná hava havajská tantra.

 

Tantrická masáž body touch

netradiční tantrická masážní sestava, při které masérky více zapojují své tělo. Je mnohem intenzivnější, přitažlivější a vzrušivější (masérky ji provádí zcela bez sarongu)

 

Ne-spoutaná tantra

je opět netradiční tantrická sestava,která je určena pro všechny, kteří touží vyzkoušet si zcela pasivní roli. Být úplně oddáni a pevně v rukouch našich nádherných masérek. Její průběh může být po poradě s masérkou ovlivněn i vaší představou či fantazií. Je možné vás např. spoutat, použít masku na oči a specifické pomůcky, které umocní váš zážitek a splní vaše očekávání. 

 

Masáž prostaty a rozety

velmi příjemná a zároveň léčebná masáž (pouze ve spojení s tantrickou masáží)

 

Tantra speciál

Přinášíme novou tantrickou sestavu, která je kombinací toho nejlepšího z více druhů masáží, klasické tantry a tantry body touch. Tantrická sestava, kterou většina z vás již zná -úvodní rituál ve stoje, přikládání horkých ručníčků, ovívání peříčky, hlazení kožešinkami atd. je nádherná, jemná a plná vrzušení , ale chybí  u některých partií pořádné promasírování a protažení zatuhlých svalů včetně odblokování problematických partií. Žijeme v dnešní uspěchané době, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží, které se odráží a projevují na nás samotných . Není nad to spojit zdravotní prvky a znalosti z těch nejůčinějších technik s relaxaci a mocným erotickým nábojem masáže tělo na tělo v krásně propracované sestavě . Navíc pomáhá od bolesti, napětí, ztuhlých a bolavých svalů, podpoří krevní oběh, lymfatický systém a pomůže vyloučit toxické látky. Nejdůležitějším prvkem je samozřejmě rozproudění vaší sexuální energie, která v konečné fázi intimní masáže tělo nádherně uvolní. Tutu sestavu provádějí naše masérky také zcela nahé a nezakrývají se sarongy či jinými oděvy. Masáž je o to více vzrušující a i smysl jako zrak si určitě prijdou na své:) Na zimní dny pak máme pro vás  v nabídce k občerstvení mnoho druhů lahodných čaju.

 

Všechny masáže provádíme s maximální kvalitou s důrazem na hygienou. Používáme pouze speciální přírodní neparfémované oleje, jednorázová prostěradla, antibakteriální mýdla a gely a popř. též i latexové rukavičky. K delším masážím pro jednotlivce nebo páru nabízíme v ceně občerstvení a nápoje. Vzhledem k tomu, že máme k dispozici několik místností, tak můžeme přijmout až čtyři osoby zároveň. Páry tedy mohou absolvovat masáž v jedné místnosti nebo i odděleně.

V článcích jsou použita reálná fota masérek a interieru našeho salónu:)

 

 

 

 

 

Hledáte: masáž, masáže, tantra, masáže tantra, tantra masáž, tantrická masáž, tantrické masáže, tantra masáže pro muže, tantra masáže pro ženy, tantrické masáže pro páry, tantra kurzy, erotické masáže, tantra masáže v Praze, tantra masáže Praha 4, masérky, maséři, relaxace a odpočinek