Tantra - tantrické masáže pro páry

 

Při tantře pro páry vás opečovávají dvě masérky nebo masér a masérka v jedné místnosti či dvou oddělených. U devadesáti minutové varianty máte též možnost využít po masáží 15-30min. relaxaci pro doznění účinků masáže. V ceně je možná společná aroma koupel + občerstvení (sekt,víno,nealko atd..) Po masáži je k dispozici páru soukromá relaxační místnost (na půl hodiny nebo déle dle domluvy) pro společný odpočinek a doznění účinku masáže.

Na tyto masáže lze libovolně zvolit dvě masérky, maséry nebo pár.. Společný prožitek tantra masáže může být jedinečný a hluboký. Krásný rituál pro páry, které chtějí zpestřit svůj život a sexualitu. Dát mu novou radost a energii.

Čtyřruční masáž od dvou masérek nebo masérky a maséra je vrcholem tantra masáže a zárukou maximálního prožitku. Zažijte dosud nepoznané a dopřejte si tuto masáž, při které pocítíte na svém těle dvojnásob příjemných doteků.

Nyní Vám také můžeme nabídnout masáž pro zamilované. Jedná se o speciální masáže pro páry. Při relaxaci po masáží můžete u nás využít naše prostory, saunu a koupelnu. Vše v maximálním pohodlím, čistotě a diskrétnosti.

 

 

Hledáte: masáž, masáže, tantra, tantra masáž, tantrická masáž, tantrické masáže, tantra masáže pro muže, tantra masáže pro ženy, tantrické masáže pro páry, tantra kurzy, tantra masáže v Praze, tantra masáže Praha 4, masérky, maséři, relaxace a odpočinek,masáže Praha 4, masáž Praha 4.