Tantrické masáže pro muže

 

je intenzivní, smyslná a též i intimní masáž celého těla, která uvolňuje stres, bloky a napětí. Celá tantrická masáž je ve své podstatě rituálem uctění muže. Něžnými, ale důkladnými doteky rozproudí Vaši vnitřní energii, aniž by si cokoliv vynucovala. Užijte si pasivní roli a vychutnejte si dotek na těle i na duši. Skrze tuto zkušenost se můžete naučit prožívat orgasmus, který není omezen jen na sexuální orgány, ale je prožíván v celém těle, jako nepopsatelný stav extáze a lásky. Můžete se naučit pracovat se svou vlastní sexuální energií, rozvádět ji po celém těle a pak z ní ještě několik dní poté brát sílu. Budete se cítit svěží a vitální.

Při tantra masáži prožijete slastné, vzrušující okamžiky v nádherných orientálních prostorách osvětlených spoustou svíček a při hudbě jemných tantrických melodii/skladeb. Vůně příjemných vonných éterických olejů a spoustu okvětních lístků růží Vám poskytnou nezapomenutelné okamžiky, které můžete zažít asi jen v opravdovém ráji. K ráji patří i příjemné čisté místnosti vybavených dle posledních norem (co se týká hygieny,komfortu) a krásné bytosti. Ty najdete v našich masérkách, které Vás budou provázet celou tantrickou sestavou. Tyto akreditované dívky si můžete vybrat dle svého přání-intuice nebo popisu z naší fotogalerie (vzděláni, praxe atd..)

Každý z klientů má tak představu do jakých prostor přijde a jaká masérka jej bude opečovávat. Může též nejprve absolvovat u zvolené masérky některou z jiných masáží,aby získal dokonalou představu a mohl si tak tantrickou masáž prožít naplno.

Hledáte: masáž, masáže, tantra, tantra masáž, tantrická masáž, tantrické masáže, tantra masáže pro muže, tantra masáže pro ženy, tantrické masáže pro páry, tantra kurzy, erotická masáže, tantra masáže v Praze, tantra masáže Praha 4, masérky, maséři,,masáže Praha 4, masáž Praha 4. relaxace a odpočinek